0-800-211-503
дзвінки безкоштовні

позика онлайн для підприємців

Отримати кредит для бізнесу без застави та поруки
до 50 000 грн за 1 день
Фінансова компанія "БізнесПозика" надає короткострокові позики онлайн підприємцям на закупівлю товару, розвиток власної справи, сплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, купівлю обладнання для бізнесу, на інші потреби.
Ви працюєте самі на себе, маєте свою власну справу?
Терміново потрібні кошти? Тоді ви наш клієнт.

Наша мета - зробити процес отримання грошей дійсно простим, доступним, прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитись на дійсно важливому - розвитку власної справи.

Аби подати заявку потрібен лише ідентифікаційний код, паспорт (або посвідка на проживання), а також вести активну підприємницьку діяльність, навіть без зареєстрованого ФОП або з "нульовими" звітами.
Вік клієнтів до 75 років.

Ми розглядаємо заявки всіх бажаючих - без обмежень щодо обсягу виручки і тривалості здійснення підприємницької діяльності.
Мінімум документів

Щоб отримати кошти, Вам необхідно надати лише паспорт (або посвідку на проживання), ідентифікаційний код. Документи стосовно підприємницької діяльності не є обов'язковими. Головне - активно працювати.
Гроші в
той же день

Час дуже важливий, тому рішення щодо фінансування приймаємо за один робочий день та одразу, після підписання договору щодо надання фінансування, кошти зараховуємо до банківської картки. За повторного звернення, клієнт отримає кошти протягом 5 хвилин без додаткових перевірок.
Чесна плата за користування

Наші клієнти сплачують лише за фактичну кількість днів користування кредитом, без додаткових комісій. При більшій сплаті, різниця зараховується на погашення тла позики. Відповідно, плата зменшується, виходячи із залишку за кредитом.
Зручне погашення

Термін надання позики онлайн фіксований - 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами раз на тиждень. При цьому існує можливість дострокового закриття кредиту
Бажаю зворотній дзвінок
Ваш мобільний
Як вас звати?
Даю згоду
тисніть на квадратик
Фінансова компанія «Бізнес Позика» зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №880 від 06.04.2017.
Єдиним видом діяльності компанії є надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту - безстрокова ліцензія від 11.05.2017.
За цим посиланням публічна інформація: Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЗНЕС ПОЗИКА», ЄДРПОУ 41084239, office@bizpozyka.com