0-800-211-503
дзвінки безкоштовні

до 50 000 грн
кредит для підприємців
видача грошових коштів
за 1 день

Фінансова компанія "Бізнес Позика" надає короткострокові кредити підприємцям на закупівлю товару, розвиток, сплату оренди, ремонт автомобіля, обладнання або приміщення, відкриття точки, купівлю обладнання і на інші бізнес потреби. Ви працюєте самі на себе чи маєте свій малий бізнес? Шукаєте терміново кошти? Тоді ви наш клієнт.

Наша мета - зробити процес кредитування максимально простим, доступним і прозорим для того, щоб наші клієнти могли зосередитись на дійсно важливому - розвитку їх власної справи.

Щоб подати заявку потрібен лише ідентифікаційний код та паспорт (або посвідка на проживання), а також вести активну підриємницьку діяльність, навіть без зареєстрованого ФОП або с "нульовими" звітами.
Вік клієнтів до 75 років.

Ми розглядаємо заявки всіх підприємців - без обмежень щодо обсягу виручки і тривалості здійснення підприємницької діяльності.

З нами процвітає ваш бізнес.
Мінімум документів

Для отримання кредиту на розвиток бізнесу Вам необхідно надати лише паспорт (або посвідку на проживання) і код. Документи стосовно підприємницької діяльності не є обов'язковими, головне мати власний бізнес
Гроші в
той же день

Ми знаємо, як для наших клієнтів важливий час. Рішення про видачу кредиту приймаємо за один робочий день і одразу, після підписання договору на кредит, кошти зараховуємо на картку клієнта. При повторному зверненні клієнти отримують кошти протягом 5 хвилин без додаткових перевірок
Чесна плата за користування

Наші клієнти-підприємці сплачують лише плату за користування кредитними коштами, без додаткових комісій. Плата нараховується тільки за фактичну кількість днів користування коштами. А при більшому платежу різниця зараховується на погашення тіла і плата зменшується, виходячи із залишку по кредиту
Зручне погашення

Строк кредитування фіксований і становить 8 тижнів. Погашення відбувається рівними частинами раз на тиждень. При цьому існує можливість дострокового закриття кредиту
Заявка клієнта
Ваш мобільний
Як вас звати?
Даю згоду
тисніть на квадратик
Фінансова компанія «Бізнес Позика» зареєстрована Національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №880 від 06.04.2017.
Єдиним видом діяльності компанії є надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту - безстрокова ліцензія від 11.05.2017.
Публічна інформація: Товариство з обмеженою відповідальністю «БІЗНЕС ПОЗИКА», ЄДРПОУ 41084239, office@bizpozyka.com